Szampon oczyszczający z aktywnym węglem EQUILIBRA


Szampon oczyszczający z aktywnym węglem EQUILIBRA
2021-03-31
Oczyszczający szampon z aktywnym węglem Equilibra polecany jest do mycia i detoksykacji zanieczyszczonej skóry głowy i włosów. Dzięki zawartości węgla aktywnego delikatnie, ale skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy z nadmiaru łoju, toksyn, smogu i innych zanieczyszczeń.

 

 Oczyszczający szampon z aktywnym węglem Equilibra polecany jest do mycia i detoksykacji zanieczyszczonej skóry głowy i włosów. Dzięki zawartości węgla aktywnego delikatnie, ale skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy z nadmiaru łoju, toksyn, smogu i innych zanieczyszczeń. Naturalne składniki aktywne szamponu skutecznie chronią i nawilżają włosy oraz przywracają równowagę skórze głowy, pozostawiając je dogłębnie oczyszczone, świeże, lekkie, bez efektu wysuszenia.

 

Moc głównych składników:

- Węgiel aktywny z łupin kokosowych - działa oczyszczająco i detoksykująco. Dzięki swojej porowatości, ma wyjątkową zdolność chwytania i przylegania do powierzchni wolnych cząsteczek. Głęboko oczyszcza skórę, eliminując toksyny, mikrocząsteczki i wszelkie zabrudzenia. Wspiera procesy regulujące przetłuszczanie się skóry, nadając jej lekkości i świeżości.

- Gliceryna roślinna nadaje miękkość i elastyczność

- Aloes Equilibra® w stężeniu 20%. Najwyższej jakości aloes pozyskiwany w ręcznym procesie ekstrahowania na zimno, bez obróbki chemicznej oraz bez pasteryzacji. Doskonale nawilża, chroni i przywraca równowagę skórze.

- Ekstrakt z soku z cytryny - działa odświeżająco

- Surfaktanty pochodzenia roślinnego - w delikatny sposób oczyszczają skórę

 

Oczyszczający szampon z aktywnym węglem Equilibra jest wydajny, dobrze się pieni, nie przesusza skóry. Zawiera aż 98% składników pochodzenia naturalnego, jest przebadany dermatologicznie i klinicznie. Szampon dostępny jest w estetycznym opakowaniu o pojemności 250 ml. Idealne dopełnienie kosmetyku stanowi oczyszczająca odżywka z aktywnym węglem 200ml Equilibra.

 

www.equilibra.pl , www.equilibrasklep.pl

Producent: EQUILIBRA

Linia produktowa: Aktywny Węgiel - Naturalna Czystość 

Opakowanie: 250 ml

Cena: ok. 21,99 zł

 

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Equilibra to marka z ponad 30-letnim doświadczeniem, będąca liderem w sprzedaży suplementów diety i kosmetyków naturalnych we Włoszech, wśród których kosmetyki Aloe Vera odnoszą największy sukces. W swojej ofercie oprócz kosmetyków pielęgnacyjnych posiada również suplementy diety. Equilibra stawia na naturalne trendy i skuteczną pielęgnację w zgodzie z naturą. W dążeniu do naturalności i jej szczególnego pokreślenia, asortyment marki sukcesywnie wzbogacany jest o nowe lepsze składy i moc ekstraktów roślinnych, a produkty marki stopniowo przechodzą rebranding opakowań w kierunku bardziej ekologicznych rozwiązań. Equilibra używa surowców najlepszej jakości. Aloes, który jest głównym składnikiem produktów Equilibra, uzyskiwany jest w ręcznym procesie ekstraktowania liścia na zimno, kolejno następuje mechaniczne upłynnienie i stabilizacja wewnętrznej tkanki liści, dzięki czemu w pełni zachowuje swoje dobroczynne właściwości, stanowiąc 100% czysty nienaruszony surowiec. Co bardzo ważne, produkty Equilibra zawierają wysokie stężenie czystego, niepasteryzowanego Aloe Vera, od 20 aż do 98%!

 

 

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl