Ruch to zdrowie! – bezpłatne konsultacje z trenerem i fizjoterapeutą


2019-10-01
Nording walking, hantle czy laski gimnastyczne pozwolą dbać o formę również w zaciszu domowym – przekonają się o tym goście Centrum Handlowego Auchan Katowice. 7 i 8 października odwiedzający galerię skorzystają z bezpłatnych porad trenerów i fizjoterapeutów. Wstęp bezpłatny!

Okres jesienno-zimowy to nie powód to zwalniania tempa. Osoby w średnim i starszym wieku powinny pamiętać o aktywności, a o sposobach zachowania formy w ich wieku będą informować organizatorzy wydarzenia pod hasłem „Ruch to zdrowie”. 7 i 8 października goście odwiedzający Centrum Handlowe Auchan Katowice skorzystają z porad trenerów i fizjoterapeutów.

Specjaliści zaprezentują ćwiczenia, które można wykonywać zarówno na zewnątrz, jak i w zaciszu domowym. Wśród prezentowanych aktywności znajdą się m.in. nordic walking oraz ćwiczenia przy użyciu taśm tera band, lasek gimnastycznych czy hantli. Zainteresowane osoby otrzymają zestawy indywidualnie dopasowanych ćwiczeń oraz zaproszenia na konsultacje i zajęcia pod okiem fizjoterapeutów. Organizatorem akcji są klub Mrs. Sporty Katowice Tysiąclecia.

Akcja odbędzie się 7 i 8 października w Centrum Handlowym Auchan Katowice, przy Trasie Nikodema i Józefa Renców 30 w Katowicach. Konsultacje będą prowadzone od godz. 10.00 do 18.30. Wstęp bezpłatny!

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl