Pobiegnij w H20 Wrocław Fashion Outlet Półmaratonie


Pobiegnij w H20 Wrocław Fashion Outlet Półmaratonie
2019-03-11
Już 7 kwietnia odbędzie się H20 Wrocław Fashion Outlet Półmaraton. Żeby jeszcze lepiej przygotować się do udziału w nim, organizatorzy zapraszają na darmowe treningi, które zaplanowano na 14, 21, 28 marca i 4 kwietnia

Spotkania treningowe rozpoczną się o godz. 18:00 przy punkcie informacyjnym we Wrocław Fashion Outlet. Stamtąd uczestnicy pod opieką trenera Andrzeja Witka udadzą się do pobliskiego Parku Tysiąclecia, gdzie bezpłatnie będą mogli szlifować swoją formę przed półmaratonem. W tym roku jego sponsorem tytularnym biegu został jedyny wrocławski outlet modowy. – Tematyka zdrowego stylu życia jest dla nas niezmiernie istotna, dlatego cieszymy się, że wspólnie możemy zachęcać Dolnoślązaków do aktywności, a przy okazji wspierać jedną z rozwijających się imprez sportowych w naszym mieście – mówi Katarzyna Warzecha, marketing manager Wrocław Fashion Outlet. Z myślą o miłośnikach biegania outlet przy Granicznej 2 we Wrocławiu przygotował specjalną promocję. Pierwsze 50 osób, które od 9 marca zrobi zakupy za minimum 500 złotych i zgłosi się do punktu informacyjnego – otrzyma voucher na start w biegu i możliwość wyboru unikatowego numeru startowego H20 Wrocław Fashion Outlet Półmaraton. . To jednak nie koniec niespodzianek. Uczestnicy półmaratonu jeszcze przed wydarzeniem mogą zapisać się także do wybranych przez siebie drużyn. Jedną z nich jest także ekipa Wrocław Fashion Outlet. Każdy, kto dołączy do tego zespołu biegaczy, otrzyma dodatkową zniżkę na zakupy do wykorzystania do końca kwietnia.

Przygotuj się do biegu

Myśląc o aktywności sportowej, warto postawić na odpowiednią odzież, która nie tylko zapewni nam komfort podczas wysiłku, ale będzie pomagać nam w osiąganiu zamierzonych celów. – Do sportowych ubrań wykonanych z poliestru często dodawany jest elastan, dzięki czemu materiał staje się bardziej elastyczny, a ubranie lepiej dopasowuje się do ciała. Wybierając odzież na bieg warto zwrócić uwagę na jego obecność. O tym, że takie rozwiązania są powszechnie stosowane przez biegaczy i biegaczki najlepiej świadczy wielki powrót sportowych leginsów, które na dobre zadomowiły się na wydarzeniach sportowych – mówi Barbara Murza, stylistka Wrocłąw Fashion Outlet. – Przygotowując się do udziału w półmaratonie warto sprawdzić, czy nasze kurtki, czapki czy buty posiadają membranę sportową. Dzięki niej materiał zawiera swoiste pory mikroskopijnych rozmiarów, które choć nie przepuszczają wody, to pozwalają skórze oddychać. Outfity wykorzystujące takie rozwiązania są bardzo lekkie, uchronią nas też przed kaprysami wiosennej pogody. Nie zapomnijmy także o dobrze sportowej bielizny z tkanin syntetycznych. Wpływa ona nie tylko na komfort podczas biegu ale także, co istotne szczególnie dla pań, pomaga modelować sylwetkę.

Wrocław Fashion Outlet H20 Półmaraton to inicjatywa realizowana przez stowarzyszenie Pro-Run Wrocław. Bieg odbędzie się w niedzielę 7 kwietnia o godz. 9:00. Start i meta biegu głównego oraz biegów towarzyszących (dla dzieci) znajdują się we Wrocławiu, przy ul. Niskie Łąki 8. Biegacze zmierzą się z trasą o dystansie 21,097 km po terenie płaskim z nawierzchnią asfaltową. Wydarzenie posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Więcej informacji o zapisach można znaleźć na stronie h2opolmaraton.pro-run.pl a porad o tym, jak przygotować się do wydarzenia na stylowo i bez nadszarpnięcia swojego portfela na www.wroclawfashionoutlet.com  Pakiety startowe na wydarzenie będzie można odebrać także w sobotę 6 kwietnia we Wrocław Fashion Outlet.

Nadesłał:

a.piwek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl