Odkryj moc koktajli i zadbaj o formę! – bezpłatne konsultacje z dietetykiem i trenerem


2019-08-16
Jak łączyć warzywa i owoce, aby uzyskać najlepsze efekty dla zdrowia oraz jak dobrać receptury do potrzeb każdego organizmu – na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdą goście CH Auchan Katowice. 19 i 20 sierpnia odwiedzający galerię skorzystają z bezpłatnych porad dietetyków i trenerów.

Nadchodząca jesień to czas mniejszej aktywności fizycznej i bardziej treściwych posiłków. Taka zmiana stylu życia często przekłada się na dodatkowe kilogramy. Warto zatem skorzystać z wiedzy profesjonalnych dietetyków, aby jeść w tym okresie świadomie i mądrze. Najbliższą okazją do konsultacji ze specjalistami będzie spotkanie organizowane 19 i 20 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Katowice.

Podczas spotkania, które odbędzie się w pasażu galerii handlowej, każdy będzie miał okazję poznać zasady prawidłowego żywienia, a prezentowane przepisy będą skupione na koktajlach owocowo-warzywnych. Dietetycy pomogą dobrać receptury koktajli do potrzeb organizmu. Zostaną zaprezentowane przepisy na koktajle sprzyjające odchudzaniu, antyoksydacyjne, energetyczne czy orzeźwiające. Odwiedzający stoiska otrzymają od trenerów oraz dietetyków niezbędne wskazówki, a także zaproszenia na konsultacje dietetyczne lub trenerskie do lokalnego klubu fitness. Organizatorem akcji są klub Mrs. Sporty Katowice Tysiąclecia.

Akcja odbędzie się 19 i 20 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Katowice, przy Trasie Nikodema i Józefa Renców 30 w Katowicach. Konsultacje będą prowadzone od godz. 10.00 do 18.30. Wstęp bezpłatny!

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl