Dla miłośników pizzy


Dla miłośników pizzy
2020-09-30
Pizzę kochają wszyscy – od najmłodszych po najstarszych. Aromatyczny wypiek z ulubionymi do-datkami sprawdza się idealnie jako przekąska, obiad czy kolacja. Pizza to szybki sposób na wspólne gotowanie z dziećmi czy smaczny posiłek dla znajomych.

Młyn Jaczkowice stworzył mąkę na pizzę z linii „Domowa Piekarnia”, dzięki której spód do najpopularniejszego na świecie dania zawsze będzie perfekcyjny. Pozostaje tylko jedno pytanie – jakich dodatków użyjemy?  

Przeczytaj również:

Idealna baza do pizzy

W zależności od tego, na jaką pizzę się zdecydujemy, powinniśmy ją piec od 10 do 15 minut.  Dobra mąka pozwala wydobyć w tym czasie najlepsze walory smakowe, czyli chrupiący spód i miękki środek ciasta. Mąkę na pizzę z linii Domowa Piekarnia charakteryzuje wysoki stopień rozdrobnienia, dzięki czemu ciasto zyskuje lekkości. Takie wypieki są bardziej delikatne, co sprawia, że domowa pizza może dorównać niejednej włoskiej restauracji. Mąka na pizzę od Młyna Jaczkowice ma biały, jednolity kolor, bez dodatkowych smug. Pachnie zmielonym zbożem, nie wyczuwamy w niej żadnych obcych aromatów, dzięki czemu możemy się w pełni cieszyć głębią smaku przygotowywanych potraw.

Pszenica używana do produkcji mąki na pizzę z linii „Domowa piekarnia” pochodzi od dolnośląskich rolników, gwarantuje uzyskanie najlepszego jakościowo produktu, dzięki któremu unikniemy kulinarnych rozczarowań i z powodzeniem przygotujemy nawet najbardziej wymagające wypieki.

Nadesłał:

GutPR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl