Błyskawiczna reakcja Super-Pharm


Błyskawiczna reakcja Super-Pharm
2020-04-27
Zgodnie z nowymi przepisami obowiązującymi od czwartku 16 kwietnia 2020 roku do odwołania – wszyscy obywatele mają nakaz osłaniania twarzy oraz nosa po wyjściu z domu. Super-Pharm w trosce o swoich pracowników rozesłała do ich domów zestaw ochronny składający się z maseczek i żeli antybakteryjnych.

W Dzienniku Ustaw z dnia 15 kwietnia 2020 roku pod pozycją 673 ogłoszono przepisy o obowiązku zakrywania ust i nosa w miejscach ogólnodostępnych. Super-Pharm, będąc marką odpowiedzialną – natychmiast zareagowała na ustalone obostrzenia i zorganizowała wysyłkę materiałów ochronnych dla swoich pracowników i ich rodzin. Zestaw składający się z maseczek wielorazowego użytku i żelu antybakteryjnego otrzymało ponad 200 pracowników pracujących w domach. Maseczki można prać, zatem po odświeżeniu są do wielokrotnego użytku.

Super-Pharm pamięta również o pracownikach placówek stacjonarnych. W trosce o ich bezpieczeństwo we wszystkich punktach sprzedaży został wdrożony szereg działań profilaktycznych, które mają wykluczyć potencjalne ryzyko pojawienia się wirusa. Są to między innymi: zabezpieczenie stanowisk kasowych osłoną z plexi, która minimalizuje kontakt klienta i pracownika oraz zapewnienie pracownikom drogerii i aptek stacjonarnych masek i rękawiczek.

W trosce o bezpieczeństwo klientów i pracowników postanowiliśmy szybko zareagować na wprowadzone obostrzenia. Zdrowie ludzkie jest dla nas najważniejsze. Staramy się działać tak, aby jak najwięcej osób czuło się zaopiekowanych. Wierzymy, że przestrzeganie zasad, a w tym używanie akcesoriów ochronnych – pozwoli nam szybciej powrócić do normalności – mówi Adam Kołodziejczyk, Prezes Zarządu Super-Pharm.

Super-Pharm wspiera również klientów. Uruchomiona została darmowa dostawa dla wszystkich zamówień́. Niezależnie od kwoty i miejsca dostawy, wszystkie zakupy są dostarczane do klientów kurierem, bez obciążania ich kosztami wysyłki oraz z zachowaniem wszystkich procedur bezpieczeństwa.

Nadesłał:

Super-Pharm
http://www.superpharm.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl