Witariada trwała 4 dni, a i tak skończyła się za wcześnie! Kolejna edycja za rok!


Witariada trwała 4 dni, a i tak skończyła się za wcześnie! Kolejna edycja za rok!
2022-07-29
3. edycja Witariady za nami. Byliście z nami 4 dni od rana do nocy.

Razem słuchaliśmy rewelacyjnych koncertów, wystąpień oraz spotykaliśmy się z ekspertami w strefie wystawienniczej i gastro. Całości atrakcji dopełniała grupa animatorów, która dbała o stały poziom energii festiwalowiczów. Witariada pozostawiła nas z głębokim przekonaniem, że nasze przesłanie dociera coraz dalej i mocniej do wszystkich zakątków kraju.

Tegoroczna edycja największego festiwalu witariańskiego w Europie zaczęła się we czwartek, a dobiegła końca w niedzielę wieczorem. Otwarcie Festiwalu nastąpiło ze sceny głównej, a event rozpoczął się od wystąpienia Mariusza Budrowskiego – organizatora i pomysłodawcy Witariady oraz projektu Odmładzanie na surowo. Witariada 2022 stała pod znakiem duchowości. Dlatego właśnie dużo mówiło się o zdrowiu psychicznym, stresie i traumach, które zapisują się w naszym ciele i eksponują poprzez różnego rodzaju choroby (pozornie i częściowo tylko) fizyczne. Oprócz Mariusza Budrowskiego wśród specjalistów, którzy zwracali uwagę na ten aspekt naszego życia oraz na samoświadomość i budowanie szczęścia, znalazły się osoby takie jak Beata Pawlikowska, Doktor Miłość, Małgorzata Wołukanis czy Gosia Ostasiewicz.

Nie zabrakło również tematów czysto fizycznych. Na scenie festiwalowej swoją prelekcję wygłosiła również znana w całej Polsce dr Ewa Dąbrowska – słynna specjalistka od zdrowego żywienia i propagatorka diety roślinnej, która od wielu lat przekonuje Polaków do diety warzywno-owocowej jako sposobu na odnowę i ratowanie organizmu przed chorobami, które już mamy i tymi, na które moglibyśmy zachorować, gdyby nie zmiana nawyków żywieniowych. Doktor Dąbrowska w sposób naukowy i sprawdzony empirycznie potwierdziła to, o czym mówimy od pięciu lat internautom – że surowa dieta oparta na darach ziemi to dobry wybór dla każdego!

Na scenie Witariada gościła również innych specjalistów, a wśród nich Ullenkę, Martina Rybczyńskiego czy Karolinę Kryczkę – osoby, które swoją działalnością pokazują, że ruch to najlepszy wybór na spędzanie wolnego czasu oraz sposób na poszukiwanie opartego na harmonii połączenia ciała i umysłu.

Na Festiwal przybyliście tłumnie. Było nas jeszcze więcej niż w zeszłym roku. A co będzie za rok? Już nie możemy się doczekać! Już teraz możecie obserwować nas na Facebooku, aby nie przegapić żadnej informacji odnośnie Festiwalu:

-> www.facebook.com/witariada

Ale nie musicie też czekać aż 12 miesięcy, aby się z nami spotkać…

Już w styczniu w Katowicach (Centrum Kongresowe Spodek) odbędzie się wydarzenie Surowe Życie, do udziału w którym serdecznie zapraszamy już teraz! Śledźcie nas na bieżąco, aby nic Wam nie umknęło i do zobaczenia!

-> www.surowezyciepolska.com

 

Partnerzy Festiwalu: Odmładzanie na Surowo, Soczyście, Alfa Pure

Patroni medialni Festiwalu: InfoVege, Moda i Ja, Wolnasobota.pl, Sztukater, Przemyskie.info, Babygo, Business Woman Life, Beauty Mission, Ogrody Piękna, Poznaj Polskę i jej sąsiadów.

Nadesłał:

k.zajkowska@agencjafaceit.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl