Nowe przekąski prosto z pieca w ofercie Żabki


Nowe przekąski prosto z pieca w ofercie Żabki
2022-08-24
Churrosy, frytki, nuggetsy z kurczaka oraz polędwiczki na patyku to nowe przekąski na ciepło w ofercie Żabki. Chrupiące przekąski prosto z pieca dostępne są w wybranych ponad 500 sklepach Żabka w całej Polsce.

Do 13 września br. w ramach akcji „Mocno rozgrzana promocja!" można je kupić w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, nawet o połowę taniej.

 

- Dogodne lokalizacje i godziny otwarcia sklepów Żabka sprawiają, że nasi klienci chętnie zamawiają ciepłe przekąski przy okazji szybkich zakupów, podczas przerwy w pracy czy na uczelni albo w trakcie rodzinnego spaceru. W odpowiedzi na oczekiwania konsumentów nieustannie pracujemy nad rozbudowywaniem naszej oferty gastronomicznej, wprowadzając kolejne, oryginalne produkty. Nasze najnowsze propozycje, dostępne testowo w ponad 500 sklepach Żabka, to chrupiące przekąski przygotowane w specjalnym piecu Merrychef. Mamy nadzieję, że churrosy, frytki, nuggetsy z kurczaka oraz polędwiczki na patyku spotkają się z równie ciepłym przyjęciem ze strony klientów jak nasze kultowe hot-dogi - mówi Piotr Rajewski, dyrektor handlowy w Żabka Polska.

Nowe przekąski na ciepło

Od 17 sierpnia do 13 września br. nowe przekąski na ciepło  dostępne są w supercenach:

  • churrosy 150g w cenie 3,00 zł (zamiast 6,99 zł),
  • frytki 150g w cenie 3,00 zł (zamiast 5,99 zł),
  • nuggetsy z kurczaka 120g w cenie 4,00 zł (zamiast 7,99 zł),
  • polędwiczki na patyku 140g w cenie 7,00 zł (zamiast 12,99 zł).

Największa w Polsce sieć z ofertą gastronomiczną Żabka to największa sieć punktów gastronomicznych w Polsce. W jej ofercie znaleźć można hot-dogi, kanapki muffin, kebaby, panini czy pizza wrapy oraz wiele słodkości - od croissantów, przez drożdżówki, donuty i pączki. Dostępna jest także pyszna, świeżo mielona kawa z ekspresu oraz inne ciepłe napoje. Więcej informacji o ofercie można znaleźć na zabka.pl/     

Nadesłał:

Agnieszka Krupska

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl