Collagenowa rewolucja w zasięgu Twojej ręki


Collagenowa rewolucja w zasięgu Twojej ręki
2022-06-13
Czy możemy zachować piękny, młody i promienny wygląd naszej skóry mimo upływających lat? Wydawać by się mogło, że to marzenie ściętej głowy, ale z linią DuoLife Collagen Beauty Care jest to możliwe! To prawdziwa kolagenowa rewolucja, niezwykła linia składająca się z 4 kosmetyków!

Ulga dla wrażliwej cery - DuoLife Beauty Care Collagen Skin Sensitive


Dermatolodzy twierdzą, że coraz więcej osób zmaga się ze skórą wrażliwą, delikatną, z wyraźną tendencją do alergii i podrażnień. Jako główne przyczyny problemów skórnych wskazują: zanieczyszczenie środowiska, smog, zanieczyszczoną wodę, promieniowanie UV, ekspozycję na wiatr, duże wahania temperatury, alergeny, substancje drażniące tj. detergenty, i silny, chroniczny stres.
Nie sposób uchronić się przed tym co dookoła nas, nie oznacza to jednak, że nie możemy w pełni profesjonalnie, a na dodatek w zaciszu własnego domu zadbać o cerę wrażliwą i przynieść jej ukojenie. Do tego potrzebny nam jest DuoLife Collagen Beauty Care Skin Sensitive, który jest przeznaczony do codziennego stosowania dla skóry suchej, ale również atopowej (AZS), wrażliwej i delikatnej. Ectoina zawarta w tym kosmetyku to niewystępujący w organizmie ludzkim aminokwas. To osmolit, czyli cząsteczka ułatwiająca utrzymanie równowagi wodno-elektrolitowej w komórkach organizmu. Ectoina zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV, chroni skórę przed procesami fotostarzenia, wykorzystywana jest do pielęgnacji skóry atopowej (AZS). Ma silne właściwości nawilżające i zabezpiecza skórę przed utratą wody.


Zapomnij o przebarwieniach z DuoLife Beauty Care Collagen Skin Tone


Aż 35% kobiet powyżej 30. roku życia boryka się z przebarwieniami skóry. Problem ten dotyczy nawet 90% kobiet powyżej 50. roku życia. Dzieje się tak ponieważ promienie UV przechodzą przez naskórek i pobudzają komórki barwnikowe skóry (melanocyty). Gdy praca melanocytów jest zakłócona zaczynają wydzielać zbyt duże ilości melaniny. Gdy gromadzi się jej nadmiar tworzą się nieestetyczne plamy. Niestety wpływ na ich powstawanie mają również zmiany hormonalne wynikające z ciąży lub zażywania doustnych środków antykoncepcyjnych.

W takich sytuacjach nieoceniony jest DuoLife Collagen Beauty Care Skin Tone, który jest przeznaczony do codziennego stosowania dla skóry z tendencją do przebarwień. Wyciąg z algi tęczowej w widoczny sposób rozjaśnia nieprawidłową pigmentację, zmniejsza nierówności pigmentacji skóry, zmniejsza widoczność przebarwień i redukuje ich ilość.


Perfekcyjnie gładka skóra dzięki DuoLife Beauty Care Collagen Hialuron 4D


DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D jest przeznaczony dla skóry z tendencją do szorstkości, uczucia ściągania i odczuwalnego odwodnienia. To wyjątkowy kompleks czterech rodzajów kwasu hialuronowego 4D ze względu na różny rozmiar cząsteczek, stopniowo wnika w skórę, powodując jej natychmiastowe nawilżenie we wszystkich warstwach. Efekty nawilżenia utrzymują się przez 24h od zastosowania. Hymagic 4D to zaawnansowana technologia, która umożliwia dokładne namierzanie poszczególnych warstw skóry, czego efektem jest zdrowa, nawilżona i elastyczna cera.

Wyniki badań nie pozostawiają najmniejszych wątpliwości i jednoznacznie wykazują, że już po godzinie od aplikacji tego kosmetyku nawilżenie skóry dzięki zwiększa się o 155,1%.


Piękne i jędrne ciało - DuoLife Beauty Care Collagen Pure


W takcie codziennej pielęgnacji zwykle skupiamy się na skórze twarzy i włosach. Niestety często zapominamy o tym, że skóra całego naszego ciała zasługuje na odpowiednią troskę. Odpowiednio dobrane kosmetyki sprawią, że będzie ona bardziej nawilżona, miękka i gładka. Dlatego DuoLife Collagen Beauty Care Pure do ciała to niezbędny produkt, który powinniśmy używać każdego dnia.
Dlaczego? Otóż prawidłowa pielęgnacja skóry ciała pomaga utrzymać elastyczność skóry i przeciwdziała pierwszym oznakom starzenia, chroni ją przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Ponadto nawilża, niwelując oznaki odwodnienia i tworzy barierę ochronną, zapobiegającą utracie wody.
DuoLife Collagen Beauty Care Pure jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry całego ciała niezależnie od jej rodzaju, jak i wieku. Efektem stosowania DuoLife Collagen Beauty Care Pure jest wyraźnie nawilżona, wygładzona, napięta, jędrna, elastyczna i odmłodzona skóra. Zastosowanie hydratu kolagenu o zachowanej strukturze białkowej i potrójnej helisy głęboko nawilża i uelastycznia skórę oraz wspomaga wytwarzanie kolagenu.


Rewolucja w pielęgnacji


Zachowanie młodej i pięknej skóry niezależnie od wieku stało się możliwe dzięki kolagenowej rewolucji, która weszła w życie wraz z wprowadzeniem na rynek linii DuoLife Collagen Beauty Care. Stawiając na sprawdzone rozwiązania można być pewnym najlepszych rezultatów. Właśnie dlatego ta nowoczesna linia kosmetyków jest odpowiedzią nawet dla najbardziej wymagających typów skóry.

Nadesłał:

Redakcja portalu
http://www.redakcja.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl