Granat’owy zastrzyk zdrowia i energii na wiosnę Soki GRANTE


Granat’owy zastrzyk zdrowia i energii na wiosnę Soki GRANTE
2013-02-25
By powitać wiosnę w dobrej formie i cieszyć się zdrowiem, już teraz warto pomyśleć o diecie i wprowadzić naturalne produkty do codziennego menu.

Firma KGH  wyłączny dystrybutor soków Grante proponuje GRANAT’ową porcję witamin zamkniętą w 100% naturalnych sokach z granatów uprawianych w legendarnym rejonie Geokchay w Azerbejdżanie. Produkt dostarcza witaminy i składniki mineralne niezbędne do zdrowego funkcjonowania naszego organizmu. Sok z powodzeniem pozwoli zachować na długo atrybuty kobiecego piękna bowiem wpływa korzystnie na jędrność skóry, wzrost i siłę włosów a także spowalnia proces powstawania zmarszczek. Zalecany również dla Panów, badania potwierdziły wyraźne działanie wstrzymujące rozwój zmian nowotworowych gruczołu prostaty. Charakterystyczny cierpki smak z lekką nutą słodyczy idealnie gasi pragnienie. Dla miłośników delikatniejszych smaków zmieszany z wodą stanowi wspaniałe źródło orzeźwienia.


Badania przeprowadzone w laboratoriach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie potwierdziły, że proces technologiczny produkcji soków tłoczonych bezpośrednio z owoców granatu marki Grante pozwala na zachowanie wszystkich właściwości organoleptycznych (smak, kolor, konsystencja) oraz biochemicznych świeżo wyciśniętego soku z owoców granatów. Soki GRANTE  nie zawierają sztucznych dodatków, konserwantów, nie są dosładzane ani sztucznie barwione nie zrobiono ich z koncentratu.

Cena: ok. 12 zł                   

Pojemność: 0,25 l     

Cena: ok. 22 zł                    

Pojemność: 0,75 l   

 Cena: ok.25 zł                      

Pojemność: 1  l     

Nadesłał:

marketingkgh

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl